Sahte Ürünlerden Korunun – Orjinal Hairon Plus Mavi Serum

Sahte Ürünlerden Korunun – Orjinal Hairon Plus Mavi Serum

Hairon Plus ilk mavi serum markasıdır. Aynı zamanda kullananların yaşadığı memnuniyetten ötürü en çok tercih edilen markadır. Bu sebeple en çok taklit edilen markaların da başında geliyor maalesef. Peki Orjinal Hairon Plus ürünü nasıl anlaşılır?

Artık eski kutu ve plastik şişiler ile üretim yapmıyoruz. Özellikle internet ortamında satılmaya devam eden bu ürünler asla Orjinal Hairon Plus ürünleri değildir.
Bu sahte ürünlerin bir çoğu gerçek olmayan formüllerle ucuza mal edilmiştir. Aynı zamanda zararlı kimyasallarla ile üretilmiş olabilir.

Bu sebeple bu ürünlerden herhangi bir fayda görmeyebilir veya faydasının yanında zararlı yan etkilerle karşılaşabilirsiniz.
Özellikle Sağlık Bakanlığı kaydı  ve Güvenli Ürün sertifikasına sahip olmayan bu ürünlerden uzak durmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Yeni Kutu – Yeni Şişe ve Daha Güçlü Formül

Hairon Plus markası olarak kutu tasarımlarımızda ve damlılık şişelerimizde yenilekler göreceksiniz.
Ayrıca 6 Aylık Arge çalışmalarının ardından artık formülümüz daha özel,  daha güçlü ve daha etkili

Eski Ambalaj

Yeni Ambalaj

Neden Yeni Bir Tasarım?

Yeni bir kutu tasarımına geçmemizin en büyük nedeni maalesef markamızın ve ürünümüzün çok fazla taklit edilmesidir. Bunun yanı sıra sahte ürünlerle müşterilerimizin yanlış ve zararlı etkilerden korumaya çalışmaktır.

Markamızı ve ürünümüzü kullanmaya devam eden bu satıcılarla yasal yollarla mücadele etmeye çalışıyoruz. Ancak bu şahısların herhangi bir resmiyeti olmadığı ve merdiven altı üretim yaptıkları için süreci hızlandırmak oldukça zor.

Sahte ve deforme edilmiş (su, kimyasal, renklendirici, kıvam arttırıcı v.b maddeler ekleyerek deforme edilmiş) ürünlerden korunmak için lütfen sadece resmi web sitemiz www.haironplus.com.tr adresimizden sipariş veriniz.

Sahte Ürünler Nasıl Anlaşılır?

  • Şuan hala eski ambalaj ve plastik şişiler ile satılmaya devam edilen ürünlerin hiç biri orjinal hairon plus ürünü değildir. Uzun zamandır yeni ambalajlar ile üretim yapılmaktadır. Taklit edilen eski ambalajlarımız bu sebeple bayilerimizden toplatılarak değiştirilmiştir.
  • Üzerinde üretim yeri olarak yabancı ülke ismi geçen ambalajlar (made in india gibi) sahtedir.  Hairon Plus tamamen yerli üretimdir. Yurtdışında iddia edildiği gibi bir firma ve üretim yeri yoktur.
  • Hairon Plus ürünlerinin barkod numarası şöyledir:  8681267316916
    orjinal ürünler üzerinde bu barkod numarası bulunmalıdır.