Hairon Plus Mavi Serum Yurtdışı Gönderim

Hairon Plus Mavi Serum Ürünlerimiz İçin Yurtdışından Toplu Sipariş Verebilirsiniz.

Yurtdışı gönderimleri sadece belli bir miktarın üzerinde verilen siparişlerde    “Minimum 10 Adet ve üzeri” olarak gönderim yapılır.
Gönderimler TNT / Fedex Express ile sağlanır.

Gönderim Hesaplama

Bize verdiğiniz teslimat adresi için anlaşmalı olduğumuz nakliye / kargo firmasından gönderim ücreti teklifi alınır. Ardından size Gönderim Ücreti +  Ürün Fiyatı + KDV olarak toplam miktar teklifi sunulur.

Ödeme ve Teslimat

İlettiğimiz toplam teklifi kabul ettiğiniz takdirde bu miktarın banka havalesi ile veya sistemde size özel oluşturulan yurtdışı gönderim ürünü sayfası üzerinden banka / kredi kartı ile ödemesi yapılır. Ödemenin ardından hazırlanan ürünleriniz kargoya verilir ve size kargo nakliye evrakı ile fatura örneğiniz gönderilir.

Ticari Belgelendirme – AB Ülkeleri Kozmetik Ürün Satış Mevzuatı

Hairon Plus mavi serum ürünleri yurtdışı satış mevzuatlarına uygundur. Şayet ürünleri ticari bir amaçla kullanmak istiyorsanız (ürün perakende satışı / ürün toptan satışı) bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ürünleriniz, medikal ve kozmetik ürünlerinin uluslararası satışlarında gümrükte işleme konulması gereken MSDS (Güvenli Ürün Bilgi Formu) ile birlikte gönderilir.

Ayrıca bazı AB ülkelerinin talep ettiği CPNP  (Cosmetic Product Notification Portal)  Avrupa birliğine üye ülkelere ihraç edilecek kozmetik ürünler çevrimiçi bildirim sistemine kayıtlıdır.

Daha detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.