Hairon Plus Hakkında

Hairon Plus Saç Serumları İle Dökülen Saçlar Artık Dert Değil

Erkek tipi saç problemlerine karşı çözüm olarak üretilen, zayıflamış saç tellerini hızlı ve etkili bir şekilde beslerken aynı zamanda dökülme evresine girmiş saç köklerinde yeni saç oluşumunu destekleyen bir üründür.

HairOn Plus Mavi Serum Nedir

HairOn Plus Saç Serumu;
bitki özleri, bitkisel yağlar, vitaminler ve organic asitlerden oluşan bir saç derisi ve saç bakım ürünüdür.
Yıpranmış ve dökülme evresine girmiş saç köklerini besleyemeye yardımcı olur.
Daha sağlıklı ve canlı saçlara sahip olmanızı sağlayan bir üründür.

Serum, damlalık tüplü 50ML şişeler halinde sunulmuştur.
Düzenli ve periyodik kullanımlarda etkili sonuçlar verir.

Mavi Serumun Mucidi

Hairon Plus halk arasında mavi serum veya mavi su olarak bilenen ve kullanıcıların memnuniyetiyle kısa sürede binlerce insanın tercih ettiği ilk markadır.

Hairon Plus; Uzun yıllardır kozmetik sektöründe yer alan ve artık günümüzde saç problemi yaşayan yüz binlerce erkek tarafından kullanılan saç bakım ürünü ile ses getirmiş bir markadır. Özellikle yetişkin erkek saç porblemlerine çözüm sunmaya çalışan saç bakım serumu ile Türkiye’de yüksek memnuniyet ile kullanılmaya devam etmektedir.

HairOn Plus Sarı Serum Nedir

Sarı Serum; Hairon Plus saç serumlarının keratin takviyesi ile desteklenmiş formülüdür. Yapılan labaratuar çalışmaları sonucunda; bitki özleri, bitkisel yağlar, vitaminler ve organik asitlerden oluşan mevcut formül ayrıca keratin desteği ile güçlendirilmiştir.

Hairon Plus Serum; Yıpranmış ve dökülme evresine girmiş saç köklerini besleyemeye yardımcı olur. Saç köklerinin ihtiyacı olan vitamin desteğini sağlayarak yeni saç oluşumunu destekler.

Ekstra Keratin Desteği

Keratin; Saç tellerinin temelini oluşturan en güçlü proteinlerden biridir. Saçların sağlıklı ve canlı görünmesini sağlar.
Saçlarda yaşanan keratin eksikliği ise saç tellerinin incelmesine ve sönük bir görüntüye dönmesine sebep olur. Keratin eksikliği uzun süre devam ederse saç tellerinin dökülmesi kaçınılmaz hale gelir.

Hairon Plus Sarı Serum, mevcut hairon plus serum içeriği ile saç köklerini beslerken ayrıca yeni keratin takviyesi ile saçların keratin ihtiyacını da karşılar.
Bu sayede hem dökülme evresine girmiş saç köklerini beslemeye yardımcı olurken hem de mevcut saçların ve desteklenen yeni saç oluşumlarının ihtiyaç duyduğu keratin desteğini sağlar.

Hairon Plus İle İle Saç Kaybınızı Minimuma İndirin.

Hairon Plus 3 aşamada saç problemlerinize çözüm sunar

Zayıflamış Saç Tellerini Canlandırır

Dökülme Evresine Girmiş Saç Köklerini Besler

Yeniden Saç Oluşumunu Olumlu Yönde Destekler

Hairon Plus Saç Solüsyonu ile, ilk kullanımdan itibaren mevcut saç dökülmelerinizin 2/3 hafta içinde azalmasına yardımcı olur. 5 hafta içinde ise saç dökülmelerinizin büyük oranda kaybolduğunu ve saçlarınızın daha canlı bir görünüm kazandığını fark edebilirsiniz.

İlk 60 günlük düzenli kullanımın ardından ise saç kaybının yoğun olduğu bölgelerde saç kökleriniz yeniden beslenmeye başlar. Özellikle bu problemli bölgelerdeki saç köklerinizin tekrar sağlıklı hale gelmesiyle sönük bir görünüme sahip olan alanlarda daha gür bir görünüm elde etmeniz sağlanır.

Saç Dökülmesi ve Yeni Saç Oluşumu

Genetik veya Hormonal olmayan saç dökülmelerinde %92 Oranında yeni anagen oluşumu ile saç kökleri kendilerini yenileyerek yeni saç oluşumu sağlar ve aynı köklerden sadece haftalar içinde yeni saç oluşumu başlar. Aslında kıl kökleri yapıları itibari ile kendilerini yenileme özelliği vardır.

Fakat bir çok etken bu yenileme sürecini ters yönde tetikler. Bu etkenlerin en büyük nedeni genetik ve hormonaldir. Bazen de her iki etkenin bir araya gelmesidir. Erkek tipi saç dökülmesi olarak bilinen saç kayıpları ve kelleşme tam olarak bu iki etkenin bir araya gelmesinden kaynaklanır.

Erkek Tipi Saç Dökülmesi ve Saç Kaybı

Erkek tipi saç dökülmelerinde saç kökleri yeni anagen oluşturmakta zorlanır ve zamanla bu kökler uykuya geçerek kök beslenmeyi durdurur. Beslenmesi duran saç köklerinin olduğu bölgelerde bu saç kayıplarından dolayı kelleşme / açılma yaşanır.

Bu saç köklerinin yeniden saç oluşumunu sağlaması için uyarılarak beslenmeye devam etmeleri gerekir. Hairon Plus Solüsyon içeriğindeki bitkisel etken maddeler ile bu yeniden beslenmeyi destekleyerek saç köklerinin çok daha hızlı şekilde canlanmasını tetikler.