Hairon Plus Hakkında

Özel Formüllü Hairon Plus Saç Serumları İle Saçlarınız Artık Daha Güçlü.

Hairon Plus Mavi Serum Nedir ? Zayıflamış saç tellerini hızlı ve etkili bir şekilde beslerken aynı zamanda saç köklerinin ihtiyacı olan vitamin ve keratin desteğini sağlayarak, saçlarınızın daha canlı ve dökülmelere karşı daha güçlü olmasına yardımcı olur.

HairOn Plus Mavi Serum Nedir

HairOn Plus Saç Serumu;
bitki özleri, bitkisel yağlar, vitaminler ve organic asitlerden oluşan bir saç derisi ve saç bakım ürünüdür.
Yıpranmış saç köklerini besleyemeye yardımcı olur.
Daha sağlıklı ve canlı saçlara sahip olmanızı sağlayan bir üründür.

Serum, damlalık tüplü 50ML şişeler halinde sunulmuştur.
Düzenli ve periyodik kullanımlarda etkili sonuçlar verir.

Mavi Serumun Mucidi

Hairon Plus halk arasında mavi serum veya mavi su olarak bilenen ve kullanıcıların memnuniyetiyle kısa sürede binlerce insanın tercih ettiği ilk markadır.
Hairon Plus; Uzun yıllardır kozmetik sektöründe yer alan ve artık günümüzde saç problemi yaşayan yüz binlerce erkek tarafından kullanılan saç bakım ürünü ile ses getirmiş bir markadır. Özellikle bakım serum setleri ile Türkiye’de yüksek memnuniyet ile kullanılmaya devam etmektedir.

HairOn Plus Sarı Serum Nedir

Sarı Serum; Hairon Plus saç serumlarının keratin takviyesi ile desteklenmiş formülüdür. Yapılan labaratuar çalışmaları sonucunda; bitki özleri, bitkisel yağlar, vitaminler ve organik asitlerden oluşan mevcut formül ayrıca keratin desteği ile güçlendirilmiştir.

Hairon Plus Serum; Yıpranmış saçların köklerini besleyemeye yardımcı olur. Saç köklerinin ihtiyacı olan vitamin desteğini sağlar.

Ekstra Keratin Desteği

Keratin; Saç tellerinin temelini oluşturan en güçlü proteinlerden biridir. Saçların sağlıklı ve canlı görünmesini sağlar.
Saçlarda yaşanan keratin eksikliği ise saç tellerinin incelmesine ve sönük bir görüntüye dönmesine sebep olur. Keratin eksikliği uzun süre devam ederse saç tellerinin dökülmesi kaçınılmaz hale gelir.

Hairon Plus Sarı Serum, mevcut hairon plus serum içeriği ile saç köklerini beslerken ayrıca yeni keratin takviyesi ile saçların keratin ihtiyacını da karşılar.

Hairon Plus İle Saç Kaybınızı Minimuma İndirin.

Hairon Plus 3 aşamada saç problemlerinize çözüm sunar

Zayıflamış Saç Tellerini Canlandırır

Vitamin ve Keratin Desteği İle Saç Köklerinizi Besler

Dökülemlere Karşı Saçlarınıza Direnç Kazandırır

Hairon Plus Saç Solüsyonu, hasarlı ve yıpranmış saçların onarılmasına destek olur. Saç köklerini besleyip saç dökülmesini önlemeye destek olmaktadır. Saç derisinin canlanmasına, kuruluğun giderilmesine ve saç tellerinin güçlenmesine destek olmaktadır. Saçların içten dışa güçlenmesine, dökülmelere karşı direnç kazanmasına ve saçların hacim kazanmasına yardımcı olur. Saçı şekillendirmeye yardımcı olurken saçı güçlendirmenin yanında doğal bir parlaklık verir.

Kimler Kullanmalı?

Saç Telleri Yıpranmış ve Hasarlı Olanlar

Ortalamanın Üstünde Saç Dökülme Sorunu Yaşayanlar

Saç Boyası Gibi Kimyasallar Nedeniyle Saç Kaybı Yaşayan Kadınlar

Yüksek Stress Nedeniyle Saç Kaybı Yaşayanlar

Saç serumundan en iyi sonucu elde etmek için günde 2 seans olacak şekilde her gün düzenli olarak uygulamak gerekir.

Uygulama yöntemi son derece basittir. Ürünü ilk kez kullanacaksanız, lütfen uygulama öncesi detaylı kullanma talimatlarını okuyunuz.