En İyi Saç Serumu Hangisi?

mavi serum hairon plus

En İyi Saç Serumu Hangisi?

Saç problemi yaşayan insanların kurtarıcısı haline gelen mavi serum son yıllarda oldukça popüler peki en iyi saç serumu hangisi? Çok fazla seçenek olması bu ürünü kullanmak isteyenlerin kafalarında soru işaretleri yarattı. Özellikle fayda etmeyecek olan ürünlere ve daha da kötüsü zararlı ve sahte ürünlere dikkat etmek gerekli.

Saç serumu kullanmak isteyenlerin ilk dikkat etmesi gereken merdiven altı üretimler ve markaları taklit eden sahte ürünler. Bu ürünler özellikle sosyal medya kanallarında satılıyor ve bir çoğu içeriğinde finasterid gibi ciddi yan etkileri olan maddeler barındırıyor.

En iyi saç serumunu bulmak içinse iyi bir araştırma yapmak gerekiyor. Halk arasında mavi su veya mavi serum olarak meşhur olan saç serumlarının ilk markası Hairon Plus ‘tır. 2015 yılından bu yana saç sorunu yaşayan insanların kullandığı bir üründür. Kullananların yaşadığı yüksek memnuniyet sayesinde popüler olmuş ve yüzbinlerce kişi tarafından tercih edilmiştir.


Mavi Serum Paketleri

Hairon Plus İndirimli Mavi Saç Serumu Paketleri.
 • 1 Adet Hairon Plus Mavi Serum 50ML

   179,00
 • 2 Adet Hairon Plus Mavi Serum

   328,00
 • 3 Adet Hairon Plus Mavi Serum

   500,00
 • 4 Adet Hairon Plus Mavi Serum

   660,00

Hairon Plus Saç Serumları 3 Aşamada Saç Sorunlarınıza Çözüm Sunar

Zayıflamış Saç Tellerini Canlandırır.
İlk kullanımdan itibaren yeterli beslenemeyen bu nedenle zayıflayan saç tellerinin ihtiyacı olan vitamin desteğini sağlar. Böylece saçlarınız yeniden canlı ve gür bir görünüme kavuşur

Dökülme Evresine Girmiş Saç Köklerini Besler
İlk 60 günlük düzenli kullanımın ardından saç kaybının yoğun olduğu bölgelerde saç kökleriniz yeniden beslenmeye başlar. Özellikle bu problemli bölgelerdeki saç köklerinizin tekrar sağlıklı hale gelir.

Yeniden Saç Oluşumunu Destekler
Açılma / seyrelme yaşanan bölgelerde saç köklerindeki anagenler yeni saç kökü oluşturmakta zorlanır. Hairon Plus serum bu köklerde yeni anagen oluşmasını destekler. Bu yeni anagenler zamanla tekrar sağlıklı saç kökleri üretmeye başlar.


En iyi saç serumu ile saç kaybınızı minimuna indirin.

Hairon Plus Saç Solüsyonu, ilk kullanımdan itibaren mevcut saç dökülmelerinizin 2/3 hafta içinde azalmasına yardımcı olur. 5 hafta içinde ise saç dökülmelerinizin büyük oranda kaybolduğunu fark edersiniz. Saçlarınız daha canlı ve gür bir görünüm kazanmaya başlar.

İlk 60 günlük düzenli kullanımın ardından saç kaybının yoğun olduğu bölgelerde saç kökleriniz yeniden beslenmeye başlar. Özellikle bu problemli bölgelerdeki saç köklerinizin tekrar sağlıklı hale gelir. Sönük bir görünüme sahip olan alanlarda daha gür bir görünüm elde edersiniz.

Orijinal ve Güvenli Ürün Satın Alın

Hairon Plus Ürünleri:

 • Uluslararası Güvenli Ürün Bilgi Formu / Safety Data Sheet (MSDS) Sahiptir.
 • Uluslararası Kozmetik Ürün Üretim ve Satış Sertifikası’na Sahiptir
 • Türk İlaçlar ve Tıbbi Cihazlar Uluslararası Satış Belgesi’ne Sahiptir.
 • Bağımsız Labaratuvarlar Tarafından Test Edilmiştir.
 • Sağlık Bakanlığına Kayıtlı Bir Üründür.

Unutmayın! Hairon Plus Ürünlerinin Tek Resmi Satış Noktası www.haironplus.com.tr‘dir.

Mavi Serum İle Sarı Serum Arasındaki Fark Nedir?

Mavi Serum İle Sarı Serum Arasındaki Fark Nedir? Mavi Serum Düzenli ve periyodik kullanımda, dökülmeden kaynaklı açılma ve seyrekleşme yaşanan bölgelerde yeni saç teli oluşturamayan saç köklerini uyararır. Bu köklerde yeni anagen oluşmasını sağlar. İlerleyen süreçlerde köklerde oluşan yeni anagenler hızlı şekilde beslenmeye devam ettikçe yeni saç oluşumunu destekler Mavi Serumun asıl... Daha fazla oku

Bu gönderiyi paylaş